Napájení

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 31 cm, rámování: 50 x 80 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 23.05.2022 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč