3. Odpočinek

krakelováno, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32 cm, výška: 41 cm, rámování: 50 x 41 cm
Stav: odborně restaurováno

Konec dražby: 02.08.2021 20:09 SELČ

Zbývá: 6d 16h 48m 55s

Vyvolávací cena: 4 000 Kč