Po práci
přípravná kresba, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Šířka: 11,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 42 x 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.09.2023 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč