3. Rodina na cestě lesem - XXL formát
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 130 cm, výška: 86 cm, rámování: 100 x 145 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč