3. Romantická krajina

neurčený autor, blondel zlacený rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 84 cm, výška: 73 cm, rámování: 100 x 112 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 26.09.2017 18:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč