3. Staročeské chalupy (Ullmann - následnovník)

nesignováno, původní řezaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 64,5 x 80 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:07

Aktuální cena: 3 700 Kč

Zbývá: 13d 16h 20m 57s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (13)

částkapříhoz
3 700 Kč13.7.2018 10:15:11 (limit 20.6.2018 12:31:52)
3 600 Kč13.7.2018 10:15:11
3 500 Kč13.7.2018 10:15:08 (limit 20.6.2018 12:31:52)
3 400 Kč13.7.2018 10:15:08
3 300 Kč11.7.2018 15:02:44 (limit 20.6.2018 12:31:52)
3 200 Kč11.7.2018 15:02:44
3 100 Kč3.7.2018 23:44:36 (limit 20.6.2018 12:31:52)
3 000 Kč3.7.2018 23:44:36
2 900 Kč2.7.2018 21:04:33 (limit 20.6.2018 12:31:52)
2 800 Kč2.7.2018 21:04:33
2 700 Kč1.7.2018 10:20:42 (limit 20.6.2018 12:31:52)
2 600 Kč1.7.2018 10:20:42
2 500 Kč20.6.2018 12:31:52 (limit 20.6.2018 12:31:52)