3. Staročeské chalupy (Ullmann - následnovník)

nesignováno, původní řezaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 64,5 x 80 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:07

Dosažená cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (37)

částkapříhoz
10 000 Kč30.7.2018 08:51:22 (limit 20.6.2018 12:31:52)
10 000 Kč30.7.2018 08:51:22
9 500 Kč30.7.2018 08:51:12 (limit 20.6.2018 12:31:52)
9 000 Kč30.7.2018 08:51:12
8 500 Kč27.7.2018 21:18:05 (limit 20.6.2018 12:31:52)
8 000 Kč27.7.2018 21:18:04
7 500 Kč27.7.2018 12:31:55 (limit 20.6.2018 12:31:52)
7 000 Kč27.7.2018 12:31:55
6 500 Kč27.7.2018 09:50:28 (limit 20.6.2018 12:31:52)
6 000 Kč27.7.2018 09:50:28
5 500 Kč25.7.2018 15:27:04 (limit 20.6.2018 12:31:52)
5 000 Kč25.7.2018 15:27:04
4 900 Kč25.7.2018 08:46:22 (limit 20.6.2018 12:31:52)
4 800 Kč25.7.2018 08:46:22
4 700 Kč23.7.2018 23:20:54 (limit 20.6.2018 12:31:52)