Staročeské chalupy (Ullmann - následnovník)

nesignováno, původní řezaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 64,5 x 80 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:07

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč