Tři muži u studny

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1987
Šířka: 33,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 40 x 48,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2023 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč