Zátiší

signováno a datováno vpravo nahoře
Technika: olej na plátně
Stav: vynikající

Konec dražby: 28.07.2019 12:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč