3. Zátiší
signováno a datováno vpravo nahoře
Technika: olej na plátně
Stav: vynikající
Konec dražby: 28.07.2019 12:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč