3. Zrcadlení
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 53 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč