30. Čtyři moravské dívky v šátcích
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 95,5
Konec dražby: 11.06.2018 19:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč