Dívka s ovocným košem

štítek s názvem na reverzu
Technika: olej na dřevě, datace: 2. pol. 19. století
Šířka: 21 cm, výška: 31 cm, rámování: volná deska
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.12.2023 20:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč