30. Krajina před bouří
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 61 cm
Konec dražby: 20.06.2019 19:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč