Krajina s vodní plochou

signováno vpravo dole monogramem, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč