30. Lovecké zátiší
mírně krakelováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 89 cm, výška: 54 cm, rámování: 72 x 107 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.06.2019 19:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč