30. Na cestě

rámováno v původním rámu, na reversu původní štítek britského výrobce potřeb pro malíře, na rámu původní výstavní štítek s číslem 259
Technika: olej na dřevě
Šířka: 30,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 38 x 46 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.03.2023 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč