30. Námořní bitva
rámováno zdobeným rámem
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 53 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč