Námořní bitva

rámováno zdobeným rámem
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 53 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.05.2022 19:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč