Soumrak nad jezerem
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 32 cm, výška: 23 cm, rámování: 36,5 x 45,5
Konec dražby: 16.10.2023 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč