301. Ovoce
signováno vpravo dole nečitelně
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 18 cm, rámování: 29 x 44 cm
Konec dražby: 28.07.2019 17:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč