Vstupní brána

signatura nenalezena, zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 45,5 x 37 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč