304. Vstupní brána
signatura nenalezena, zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 45,5 x 37 cm
Konec dražby: 07.06.2021 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč