306. Na samotě
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 55 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 66 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč