Na samotě

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 55 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 66 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč