307. Ležící akt
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1979
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 09.06.2020 22:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč