U řeky

na reversu výstavní štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 21 cm, rámování: 30 x 42 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč