309. Africká soška II.
Rituální soška z Pobřeží slonoviny, pravděpodobně ztělesnění božské entity.
Technika: dřevořezba, materiál: Patinované dřevo, datace: 20. století
Výška: 82 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč