309. Africká soška II.

Rituální soška z Pobřeží slonoviny, pravděpodobně ztělesnění božské entity.
Technika: dřevořezba, materiál: Patinované dřevo, datace: 20. století
Výška: 82 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 22:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč