31. Batole v kolébce
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1881
Šířka: 54 cm, výška: 38 cm, rámování: 54 x 70 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 19:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč