Hlava

signováno neurčeným autorem vlevo uprostřed, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 55 cm, rámování: 64 x 44 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč