31. Krajina s vysokým stromem
Signováno nečitelně vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 44,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 49 x 60,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč