31. Portrét muže podle Kupeckého

signatura a datace vlevo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 43 cm, rámování: 55 x 46 cm

Konec dražby: 04.03.2019 20:05

Zbývá: 14d 11h 11m 31s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč