Přístav v Langedragu
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: napnuté plátno na dřevěném rámu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč