31. Stromy u vody
rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 58,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 73 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč