Stromy u vody

rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 58,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 73 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč