Útesy

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1931
Šířka: 46 cm, výška: 35 cm, rámování: 38 x 50 cm

Konec dražby: 05.03.2019 20:08

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč