Pod sněhem

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 21 cm, rámování: 34 x 46 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč