313. Pluhař - Babička s vnučkou
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1940
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 35 cm
Konec dražby: 14.07.2019 17:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč