Květiny ve váze

signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: 19,5 x 18 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč