316. Mořské útesy - Hovshallar
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 58 cm, výška: 34 cm, rámování: 40 x 64 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč