317. Na vesnici - Velký formát
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 70 cm, rámování: 89 x 94 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.06.2021 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč