318. Průhled lesa
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 80 cm, rámování: 89 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč