32. Běžící kůň
signováno vpravo dole tužkou, datováno 76, poškozeno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1976
Šířka: 83 cm, výška: 52 cm, rámování: 112 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2017 19:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč