Japonský motiv I.
Zaskleno a rámováno.
Technika: dřevoryt
Šířka: 19,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 29 x 22 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč