Krajina s domem a postavou

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 27,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 32 x 39,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč