32. Plachtění v zátoce
Rámováno v blondel rámu, na reversu autorský popisek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 36 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 45 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč