32. Potok v lese
signováno vlevo dole nečitelně, obraz vyčištěn, v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 78,5 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 78 x 98,5 cm
Konec dražby: 15.04.2019 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč