Vybrané vášně
signováno vpravo dole, autorský popis na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1993
Šířka: 57 cm, výška: 73,5 cm, rámování: 83,5 x 67,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.05.2023 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč