32. Zasněžená vesnice
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1910
Šířka: 46 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 42,5 x 56,5
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 10.01.2023 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč