321. Žena sedí na břehu
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 51 cm, výška: 23 cm, rámování: 34,5 x 61,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč