322. Portrét rytíře
signatura nenalezena, rámováno v tepaném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 87 cm, rámování: 103 x 90 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.06.2020 22:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 900 Kč