324. Romantická krajina
Signováno nečitelně vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 26 x 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč