328. Mladý šlechtic
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 55 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč