328. Příboj
Signováno vpravo dole - nečitelně, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 49 cm, výška: 30 cm, rámování: pošk. 44,5 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč