329. A. Wagner - Zimní les
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 38 cm, výška: 35 cm, rámování: 45,5 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč