Architektura
datováno a signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1998
Šířka: 22,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 33 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.09.2023 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč